Skype، شرکت برقرار کننده ارتباط صوتی و تصویری از راه اینترنت، اولین فضای تبلیغاتی خود را با حضور شرکت های فعال در تجارت الکترونیک از جمله " Groupon "، Visa و " Universal Pictures " راه اندازی می کند.
به نقل از سایت www.marketingweek.co.uk، تبلیغات Skype برای راه اندازی این فضای جدید تبلیغاتی که می تواند صدا، تصویر و ترکیبی از رسانه های اجتماعی و پاسخ سریع به انتخاب مشتری را ارائه دهد آغاز شده است.
مدیران شرکت Skype معتقد هستند که این فضا به برندهای مختلف در کشورهای انگلستان، آمریکا و آلمان این امکان را می دهد تا برای 145 میلیون کاربرهمیشگی خود تبلیغ کنند.
" دوگ بوشر "مدیر بخش بازاریابی این شرکت می گوید: ما ایمان داریم که تبلیغات بر روی Skype کمک می کند تا فاصله بین برندها و مشتریان با ایجاد یک جایگاه تبلیغاتی پر شده و امکان کسب جذابیت جهانی را برای آنها فراهم کند و در ادامه شرایط مناسب برای پخش آگهی های جذاب و تعاملی با ابعاد بزرگ توسط این شرکت برای برندها مهیا خواهد شد.
فضای تبلیغاتی موجود در قسمت " home " متعلق به Skype یک سر صفحه بزرگ با قابلیت توسعه تا 650 x 340 پیکسل فراهم می کندو کاربران می توانند آگهی ها را بر روی صفحه های توییتر و فیس بوک خود نیزبه اشتراک بگذارند.
Skype برای فروش فضای تبلیغاتی خود با آژانس فروش دیجیتالی Ad2One در انگلستان، سایت گفتگوی اینترنتی Meebo در آمریکا و شرکت اطلاعات تحقیقاتی و سرمایه گذاری Ströer Interactive در آلمان مشارکت کرده است.

منبع : MBAnews.ir