موتورولا با راه اندازی یک کمپین 16 میلیون دلاری و معرفی گوشی هوشمند Atrix 4G آن را به عنوان قدرتمندترین گوشی هوشمند در جهان به مشتریان خود ارائه می کند. به نقل از سایت www.reuters.com، موتورولا در برنامه ای برای معرفی گوشی جدید خود اعلام کرده است که این گوشی آندروئیدی با استفاده از یک پردازشگر dual-core با عملکرد کامپیوتر های بزرگ تر برابری می کند.در ادامه موتورولا یک آگهی تلویزیونی 30 ثانیه ای، ساخته شده توسط آژانس تبلیغاتی Oglivy، را برای معرفی این گوشی به بازاردرروز جمعه 13 می به نمایش می گذارد. بر اساس یک آگهی آمریکایی برای یک ابزار مشابه، در این تبلیغ جدید یک مرد حامل گوشی هوشمند Atrix 4G با گذر از بخش امنیت فرودگاه، تصویر یک لپ تاپ را بر روی دستگاه اشعه ایکس می بیند.
این کمپین در فضای بیرون در قالب تبلیغات چاپی و اینترنتی نیز جریان دارد. همه رسانه ها توسط یک شبکه رسانه ای جهانی به نام Mindshare ثبت می شوند.
موتورولا همچنین یک فعالیت آزمایشی را در لندن توسعه خواهد داد که در آن مسافران روزمره را در ایستگاه های اصلی قطار مخاطب قرار می دهد. این کار شامل قرار دادن بر چسب های بار سنگین به سبک فرودگاهی بر روی کیف های لپ تاپ و ابلاغ این پیام می شود که گوشی هوشمند Atrix کاربران را از آشفتگی غیر ضروری رها خواهد کرد.
این وسیله به طور انحصاری در فروشگاه های موبایل Orange در انگلستان در دسترس است. امکان ارتباط با اینترنت و تلویزیون از طریق یک اتصال مکانیکی بی سیم برای استفاده از رسانه به وسیله این گوشی هوشمند وجود دارد. این گوشی همچنین از برنامه Adobe Flash Player بهره می برد که آیفون Apple چنین امکانی را ندارد.

منبع : MBAnews.ir