سوال: این خدمات کلا چیست و به چه کاری می آید؟

پاسخ: این سرویس که در بخش دانش و فناوری سایت تبیان راه اندازی شده، متن کامل مقالات علمی منتشر شده در مجلات ISI را در اختیار کاربران سایت تبیان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید اطلاعیه اول سایت را اینجا مطالعه کنید.

سوال: برای دریافت متن کامل یک مقاله باید چه کار کنم؟

پاسخ: در فاز اول این سرویس شما با ارسال ایمیل تقاضای دریافت مقاله را مطرح می کردید و ما نیز از طریق ایمیل متن کامل مقالات را ارسال می کردیم، اما در حال حاضر و با توجه به گسترش تقاضاها با کمک سیستم مشاوره اقدام به ارائه این سرویس نمودیم. شما پس از شناسایی در سایت تبیان به اینجا می روید و با ایجاد مشاوره در بخش "درخواست متن کامل مقالات" مقاله مورد نیاز خود را تقاضا کنید.

سوال: می توانم "به صورت کلی" مقاله ای در مورد موضوعات مختلف درخواست کنم؟

پاسخ: خیر. ما تنها به درخواست هایی پاسخ می دهیم که تقاضا کننده خود دقیقا بداند چه می خواهد. لطفا فقط متن کامل مقالات ISI مورد نیاز خود را که عنوان مقاله، نام نویسنده و مشخصات مجله (ژورنال) مورد نظر را می دانید، از ما بخواهید. ارائه اطلاعات ناقص یا تقاضاهایی مثل "من دنبال انجام یک تحقیق دانشگاهی هستم. لطفا مقاله ای در مورد هارد دیسک ها برای من ارسال کنید!" تنها موجب اتلاف وقت شما و خدمتگزاران شما در تبیان می شود.

سوال: آیا این سرویس هزینه ای دارد؟

پاسخ: خیر. این خدمات در حال حاضر رایگان بوده و جهت کمک به رشد علمی پژوهشگران کشور در اختیار آنان قرار گرفته است. تنها لازمه ایجاد مشاوره برای درخواست متن کامل مقالات عضویت در سایت تبیان است که آن نیز به صورت رایگان و به سهولت قابل انجام است.

سوال: این سرویس را چگونه تامین کرد ه اید و

منبع : tebyan.net