آکاایران: آیا میدانید کدام بخش از بدن انسان رگ های خونی ندارد!؟ آیا میدانید کوتاه ترین پرواز دنیا کجا اتفاق میوفتد و چقدر زمان برای مسافر طول میکشد!؟ آیا میدانید  بیشترین تعداد واگن های برقی دو طبقه جهان در کدام کشور قرار دارد؟ در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , سری پنجاه وهشتم از جدیدترین آیا میدانستید هایی که پیرامون زندگی ما وجود دارد را برای شما عزیزان و همراهان آکا گردآوری کرده ایم. دانستنی های جالبی که شما را مبهوت خود میکنند. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آیا میدانستید یکبار در آمریکا در یک مغازه ورزشی پلیس یک زن حامله رو دستگیر کرد و فکر کرد اون داره زیر لباسش یک توپ رو میدزد.

آیا میدانستید های خنده دار

آیا میدانستید تحقیقات نشان داده اگر در هنگام مطالعه از یک آدامس استفاده کنید و در زمان امتحان همان آدامس را بجوید احتمال یاد آوری مطالب تا 29 درصد افزایش می یابد.

آیا میدانستید؟

آیا میدانستید هنگ کنگ صاحب بیشترین تعداد واگن های برقی دو طبقه در دنیاست که روزانه بیشتر از 230 هزار نفر رو جا به جا میکند.

آیا میدانستید های پزشکی

آیا میدانستید با اهدا کردن نیم لیتر خون یک شخص حدود 650 کالری میسوزونه و این نیم لیتر خون هم میتونه جان 3 نفر رو از مرگ نجات بده.

آیا میدانستید زنان

آیا میدانستید بدن انسان طوری تنظیم شده بوده که ما انسان ها باید 4 تا 2 ساعت بخوابیم.برای همینه که بعضی وقتها که نصف شب بیدار میشید دوباره خوابتون نمیبره .

آيا ميدانستيد هاي جالب

آیا میدانستید قرنیه چشم تنها عضو بدن انسان است که هیچ رگ خونی ندارد. قرنیه اکسیژن مورد نیاز خود را به طور مستقیم از هوا جذب میکند.

آیا میدانستید های جالب

آیا میدانستید کوتاه ترین پرواز جهان بین دو جزیره در شمال اسکاتلند انجام میشود.فاصله بین دو جزیره 2/7 کیلومتر است.و مدت زمان پرواز 47 ثانیه و قیمت بلیط آن 30 دلار می باشد.

آیا میدانستید خنده دار

آیا میدانستید عجیب ترین نوع مرگ انسان نفرین اودین نام دارد . در این نوع مرگ ، وقتی فرد به خواب میرود مغزش فراموش میکند ریه ها را به تنفس وا دارد و فرد در اثر این غفلت مغز میمرد.

آیا میدانستید جدید

آیا میدانستید بهترین فیلم های هنرهای رزمی چینی در هنگ کنگ ساخته شده و یا اینکه بازیگرانی مثل جکی چان و بروسلی اصلیت هنگ کنگی دارند.

آیا میدانستید های باور نکردنی