آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات اطلاعات عمومی و دانستنیهای آکاایران , سری بیستم از جدیدترین" آیا میدانستید؟" های عجیب و شگفت انگیز که پیرامون ما وجود دارد را برای شما عزیزان و همراهان آکاایران گردآوری کرده ایم  امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت و استفاده ببرید. با ما همراه باشید.

آیا میدانید های خنده دار

2. آیا میدانستید  که 600 میلیارد دلار از اقتصاد آمریکا توسط ایرانیان مقیم به این کشور ساخته میشه.

آیا میدانستید های باور نکردنی

3.آیا میدانستید وقتی شما 18 سالتون میشه حدودا بین 3200 تا 3500 هفته ی دیگه از زندگیتون باقی مونده و یا حدود 57 تا تابستون دیگه از عمرتون سپری خواهد شد.

آيا ميدانستيد هاي جالب

4.آیا میدانستید که در سرتا سر پاکستان آثار تاریخی بسیار زیبا و ارزشمندی که یادگار 4 هزار سال تمدن هند و پاکستان در این سرزمین دیده می باشد.

آيا ميدانستيد

5.آیا میدانستید یک زوج کالیفرنیایی هر دو در روز دسامبر 1918 به دنیا اومدن و بعد از 75 سال زندگی مشترک با هم فقط با اختلاف یک روز از هم در سال 2013 و در سن 94 سالگی در گذشتند.آیا میدانستید علمی

6.آیا میدانستید با اینکه سنجاقک ها پا دارند ولی نمیتونن راه برن و فقط از پاهاشون برای فرود آمدن کار میکشند.

آیا میدانستید تلگرام

7.آیا میدانستید که پاکستان با وسعت 796095 km مربع سی و پنجمین کشور بزرگ جهان می باشد.
آیا میدانستید های پزشکی

8.آیا میدانستید ioannis ikonomou مترجم ارشد کمیسیون اتحادیه اروپا قادر به صحبت با 32 زبان مختلف دنیاست.البته زبان اصلی خودش یونانی می باشد.

آیا میدانستید زنان

9.آیا میدانستید در سال 1939 نیویورز تایمز گفته بود که اختراع تلویزیون با شکست روبه رو خواهد شد. چون هیچ خانواده ای وقت نداره بشینه جلوی تلویزیون .

آیا میدانستید خنده دار

10.آیا میدانستید دشت کویر و دشت لوت سرشار از منابع طبیعی و املاح مدنی هستند و خیلی از کشورها دوست دارند به برداشت آنها اقدام کنند.

آیا میدانستید جدید