آکاایران:آیا میدانید دندان اسب دائما در حال رشد است!؟ آیا میدانید خال روی بدن یوزپلنگ مانند اثر انگشت منحصر به فرد است!؟ در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , سری سی و هشتم از جدیدترین آیا میدانستید هایی که پیرامون زندگی ما وجود دارد را برای شما عزیزان و همراهان آکا گردآوری کرده ایم. دانستنی های جالبی که شما را مبهوت خود میکنند. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

2. آیا میدانستید عصای سفید بعد از جنگ جهانی اول برای استفاده نابینایان تولید شد تا راحت تر شناسایی شوند.آیا میدانستید خنده دار 

3. آیا میدانستید مرد 70 ساله آمریکایی برای آنکه به بحث و مجادله طولانی با همسر خود پایان دهد، از بانک سرقت کرد تا به زندان برود و در خانه نماند.

آیا میدانستید علمی

4. آیا میدانستید پزشکی که کالبد شکافی انیشتین را انجام داد، مغز وی را دزدید و آن را 20 سال در یک بطری الکل نگاه داشت.

آیا میدانستید های خنده دار

5. آیا میدانستید رشد دندان های اسب هرگز متوقف نمی شود. اسب ها دایم در حال نشخوار علف هستند و به دلیل سابیده شدن دندان هایشان بر روی هم، به طور مداوم، دندان ها در حال رشد هستند.

آیا میدانستید تلگرام

6. آیا میدانستید قبل اختراع ساعت زنگدار در انگلیس به کسانی پول میدادند که از خواب بیدارشان کنند.

آیا میدانستید های پزشکی

7. آیا میدانستید هنگامی که در آمریکا همه در جستجوی طلا بودند یک نفر با فروش بیل میلونر شد اما کسی طلا پیدا نکرد.آیا میدانستید زنان

8. آیا میدانستید بزرگترین دریای جهان دریای مدیترانه است که عمیق ترین نقطه آن به 433 متر می رسد.آيا ميدانستيد

9. آیا میدانستید که خال بدن یوزپلنگ ها اصلا شبیه هم نیستند ، مثل اثر انگشت انسان که شبیه هم نیست.آیا میدانستید جدید

10. آیا میدانستید بوکسور معروف شوگر ری رابینسون خواب دید که حریفش را میکشد و به همین دلیل از رقابت کنار رفت ، کشیشی او را ترغیب کرد به رقابت باز گردد ، او بازی کرد و حریفش را کشت.

آیا میدانستید های باور نکردنی