آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات اطلاعات عمومی و دانستنیهای آکاایران , سری پانزدهم از جدیدترین" آیا میدانستید؟" های عجیب و شگفت انگیز که پیرامون ما وجود دارد را برای شما عزیزان و همراهان آکاایران گردآوری کرده ایم  امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت و استفاده ببرید. با ما همراه باشید.

آیا میدانید های خنده دار

2.آیا میدانستید یک پرستار ایتالیایی در سال 2014 به حبس ابد محکوم شد.چون او هر بیماری و که عصابش را خرد میکرد به قتل میرسوند.آيا ميدانستيد

3.آیا میدانستید خرس ها برای خاراندن پشتشون درخت مورد علاقه خودشونو دارند و بعضی وقت ها حاضرن کیلومترها راه برن تا پشت خودشونو با همون درخت مورد علاقه شان بخارانند.

آیا میدانستید تلگرام

4.آیا میدانستید قبل از اختراع ساعت های زنگی و تا سال1920 یک شغل بنام بیدار کن بوده.یک زن یا مرد ، خونه به خونه مشتری هاشو سر وقت بیدار میکردند.آنها با در زدن یا زدن شیشه پنجره اونها اونارو بیدار میکردند.آیا میدانستید زنان

5.آیا میدانستید سرعت خواندن برگه 25 درصد بیشتر از خواندن یک متن در رایانه است.

آیا میدانستید خنده دار

6.آیا میدانستید صبق آخرین تحقیقات ناسا یک چرت سالم و بدون نقص به 26 دقیقه زمان احتیاج دارد.

آیا میدانستید علمی

7.آیا میدانستید از نظر آمار کم اشتهایی آرژانتینی ها پس از ژاپنی ها مقام دوم رو دارند.آیا میدانستید های پزشکی

8.آیا میدانستید این قانون که خلبان و کمک خلبان هر کدام باید غذاهای مختلف بخورند در خیلی از خطوط هوایی اجرا میشه . و دلیل آن این است که اگر یکی از غذاها باعث مصمومیت و بیماری شد یکی دیگر از آنها قادر به اتمام پرواز باشد.

آیا میدانستید جدید

9.آیا میدانستید آرژانتین صاحب سومین اقتصاد بزرگ آمریکای لاتین می باشد.

آيا ميدانستيد هاي جالب

10.آیا میدانستید هنگ کنگ یک کشور به حساب نمیاد.بلکه هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری و منطقه خود مختار و تحت حاکمیت کشور چین می باشد.

آیا میدانستید های باور نکردنی