اطلاعات عمومیاطلاعات عمومی10 حقیقت خواندنی در مورد فیلم های معروف
,حقایقی در مورد فیلم های هالیوود,دانستنی در مورد فیلم های معروف,فیلم های زیبا
آکاایران: 10 حقیقت خواندنی در مورد فیلم های معروف

آکاایران: تایتانیک را دیگه همه دیدیم (حداقل ۵ بار). صحنه هایی در فیلم که جک از رز نقاشی می کشه، همه مربوط به کارگردان جیمز کامرون هست. در واقع دستی که در تصویر نشون داده میشه هم دست جیمز کامرون هست که داره نقاشی می کشه، همچنین کلیه نقاشی های اون دفتر کذایی هم، آثار کشیده شده توسط خود جیمز کامرون هست.

برتر

فیلم Pulp Fiction یکی از زیباترین فیلم هایی بود که دیده ام. جالب است بدانید که در این فیلم کلیه ساعت های موجود در فیلم بر روی ساعت ۴:۲۰ قرار دارند.

فیلم های معروف

البته که همه فیلم برباد رفته (Gone With the Wind) را دیده اند. جالب است بدانید، برای انتخاب بازیگر اسکارلت از ۱۴۰۰ بازیگر زن تست گرفته شد.

فیلم های زیبا

می دونستید فیلم کینگ کونگ (King Kong) فیلم مورد علاقه آدولف هیتلر بوده است؟

دانستنی در مورد فیلم های معروف

حتما می دونید که صنعت فیلم سازی هند (بالیوود)، بزرگترین صنعت فیلم سازی جهان است. در بالیوود سالانه ۸ هزار فیلم تولید می شود، که در مورد هالیوود این مقدار در حدود ۴ هزار تاست. یعنی نصف بالیوود

10 حقیقت خواندنی در مورد فیلم های معروف  -آکاحقایقی در مورد فیلم های هالیوود

در فیلم The Abyss اکثر صحنه هایی که بنظر می رسد در اعماق دریا فیلمبرداری شده اند، اینگونه نیستند. چراکه کارگردان برای این منظور تنها از دود استفاده کرده است. حباب ها هم انیمیشنی بودند.

علمی و دانستنی ها

کلمه dude (رفیق) بیش از ۱۶۰ بار در فیلم Big Lebowski به کار رفته است. البته یبار هم روی یکی از نامه ها نوشته شده بود که اگر اون هم حساب کنیم میشه ۱۶۱ بار.

برتر

فیلم Beauty and the Beast اولین فیلم انیمیشنی بود که نامزد اسکار در زمینه بهترین تصویر شد. این فیلم محصول دیزنی است و در سال ۱۹۹۱ ساخته شد.

فیلم های معروف

در فیلم Fight Club، هنرپیشه اصلی، برد پیت، در حین فیلم برداری دندان خود را شکست. با این حال تا اتمام فیلم برداری متوجه این موضوع نشد. اتفاق جالب تر اینکه این شکستگی دندان (در واقع لب پر شده بود!) باعث جا افتادگی و گیرایی بیشتر کاراکتر وی شد.

فیلم های زیبا

در فیلم روانی (Psycho) محصول ۱۹۶۰، صحنه ای وجود داشت که بازیگر زیر دوش خون قرار می گیرد. آلفرد هیچکاک برای این صحنه از شهد شکلات برای نمایش خون استفاده کرده بود.

منبع :

تبلیغات