آکاایران: آیا میدانید وزن شما در خورشید و کره ماه چقدر است!؟ آیا میدانید سی آی ای روزانه چند توتیت را سرکشی و بازرسی میکنه!؟  در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , سری پنجاه و دوم از جدیدترین آیا میدانستید هایی که پیرامون زندگی ما وجود دارد را برای شما عزیزان و همراهان آکا گردآوری کرده ایم. دانستنی های جالبی که شما را مبهوت خود میکنند. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آيا ميدانستيد که...

آیا میدانستید های خنده دار

آیا میدانستید دنیل کریت بخاطر نقش خود به عنوان جیمز باند حق داره هر استون مارتینی که بخواد به صورت مجانی از شرکت استون مارتین قرض بگیرد.

آیا میدانستید؟

آیا میدانستید که سی آی ای هر روز 5 میلیون توتیت را سرکشی و بازرسی میکند.آیا میدانستید های پزشکی

آیا میدانستید بنیانگذاران شرکت های پوما و آدیداس برادر بودند.

آیا میدانستید زنان

آیا میدانستید که از زمان انقلاب صنعتی تا بحال کره زمین 8 دهم سانتی گراد گرمتر شده و ادامه این روند اصلا خبر خوبی نیست.

آيا ميدانستيد هاي جالب

آیا میدانستید فقط یک گونه ماهی خون گرم در دنیا وجود دارد. و نام آن ماه ماهی یا اوپافیش است.آیا میدانستید های جالب

آیا میدانستید اگر وزن شما در زمین 68 کیلوگرم باشه در خورشید نزدیک به 2 تن .یعنی 1905 کیلو خواهد بود.و یا اگر شما رو زمین 60 کیلوگرم باشید روی ماه 11 کیلو گرم خواهید بود.

آیا میدانستید خنده دار

آیا میدانستید اگر یک دلفین رو در خشکی دیدید بهتره به اونها کمک نکنید . چون دلفین ها وقتی به خشکی میان که یا مریض هستند یا مسدوم و برگردانندن آنها به دریا ممکن است باعث مرگ آنها شود.

آیا میدانستید جدید

آیا میدانستید در سال 2011 پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که مغز انسان همان طور که به درد فیزیکی واکنش نشون میده به درد روانی و احساسی هم واکنش نشون میدهد.

آیا میدانستید های باور نکردنی